404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ідеї ??для вашого саду
Можливо, дизайнерські ідеї міського парку «Жастар» в Усть-Каменогорську будуть для багатьох маленьким відкриттям.

Компост - джерело родючості грунту
Компост - відмінне джерело поживних елементів для Вашого саду. За своїм складом і структурою він близький до найбільш родючої частини грунту. Виготовлення компосту дозволить Вам заощадити кошти на придбання добрив, мульчують матеріалів і, крім того, збереже ваші сили і засоби, витрачені на прибирання та вивіз побутових відходів.

Підготовка декоративних рослин до зими
Ось і осінь до нас прийшла, та й зима-матінка не за горами. Скоро, скоро прийдуть перші морози, закрутить перший сніг, загудуть перші хуртовини. А головне завдання квітникаря-дачника в другій половині осені - надійно укрити на зиму неморозостійкі декоративні рослини в саду. Найсприятливіші терміни для цього в середній смузі наступають з другої половини жовтня. В останні роки зими у нас підносять сюрприз за сюрпризом: то морози потиснуть не гірше сибірських, то Новий рік зустрічаємо з квітучими маргаритками і примулами на клумбах.

У гонитві за красою невимовної
Це сьогодні в моєму саду все кучерява і повзе нагору вже практично остаточно зайняло свої законні місця. Хвойні зросли настільки, що, здається, «підпирають» своїми пухнастими вершинами небо, а особливо сильно полюбилися багаторічники з року в рік самі сходять, наче за помахом чарівної палички весняної із землі. У той же момент, коли кілька соток земельної ділянки буквально звалилися на мою голову, я зовсім не знала, як з ними бути.

Різноманітність лука для нашого столу
При варінні супів, гасінні м'яса і овочів, приготуванні фаршу і м'ясних начинок ніяк не обійтися без гострого ріпчастої цибулі. Він, як і всім відомий часник, надає нашим страв особливий аромат, містить море вітамінів і біологічно активних речовин, що знищують хвороботворні бактерії.


   2010