404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Рослини для місць із слабким освітленням
Як правило, не всі приміщення нашого житла мають достатнє освітлення, а прикрасити зеленню кімнати все одно дуже хочеться. На жаль, більшість рослин вимагає великої кількості світла і тому розміщується біля вікон.

Хохломская розпис колеус
Ніщо так швидко не перетворює кімнату, як декоратівноліственниє рослини. Мальовничі барвисті листя живих рослин додадуть неповторний колорит і святковість. І одним з таких ошатних кімнатних квіток є колеус. Колеуси (Coleus) - напівчагарникові і трав'янисті рослини родом з теплої Азії, що відносяться до сімейства губоцвітих (Labiatae). Цінуються вони в світі квітів аж ніяк не за свої квіти, а за барвисті розписні листя.

Єхеверия
Широко поширена в кімнатному квітникарстві єхеверия (Echeveria) є типовим сукулентів сімейства Товстолисті (Crassulaceae). У природі ці рослини ростуть на рівнинах і в гірських районах Мексики, Центральної Америки, північно-заходу Південної Америки, деякі види можна зустріти в південних штатах США. У літній період там досить багато сонця, а взимку бувають лише легкі заморозки.

Хризантема: Японська улюблениця
Ми звикли її бачити в яскравих букетах в квітковому магазині. Пишними кущами вона красується в палісаднику до самих снігів. Хочете, щоб вона перекочувала на ваше підвіконня? Немає проблем, тим більше що кімнатна хризантема не доставить багато клопоту. Золота квітка У перекладі з грецької слово chrysantumum означає «золота квітка». Але справжньою батьківщиною хризантеми є Японія. Зображення квіток головної суперниці сакури вважалися священними, і носити одяг з вишитими хризантемами могли тільки члени імператорського будинку.

Клен у твоїй кімнаті
Про це квітці я дізналася від подруги. Вона дуже хвалила його здатність цвісти практично цілий рік. «У мене його кілька видів - і все різного кольору, - розповідала вона. - Кімната схожа на клумбу. Особливо вона вражає взимку ». Розповідь подруги заінтригував мене, і я вирішила дізнатися побільше про цю рослину.


   2010