404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Щеплення від грипу: лікарі «за»
Щеплення проти грипу, за словами медиків, у три з половиною рази ефективніше, ніж вітаміни та інші іммуноподдержівающіе препарати. - Як не міняв би грип своє обличчя і назва, між різними штамами все ж є родинний зв'язок, - стверджує лікар-епідеміолог Ігор Голованов .

Осіннє застілля. Частина 2. Страви з баклажанами
Баклажани або «синенькі", як з любов'ю називає їх більшість наших жителів, користуються не меншою любов'ю, ніж кабачки. А вже страв з них так багато, що вистачить на цілу книгу. У кожній країні і в кожній місцевості є свої рецепти приготування цих чудових овочів. А ще баклажани дуже корисні для серця людини, так як вони в достатній кількості містять солі калію, а ті, як відомо, благотворно впливають на людське серце, стимулюючи виведення рідини з вашого організму.

Меню недільного обіду за бабусиними рецептами. Частина 1
Для більшості з нас вихідні дні - єдиний час, коли вся сім'я в повному складі може зібратися за обіднім столом і поспілкуватися один з одним у невимушеній обстановці.

Рубінові зерна здоров'я. Частина 1
Гранат або гранатника - чагарник або гіллясте дерево родини гранатових висотою до 6 м, має прості супротивні листя. Квітки великі кувшинообразную, червоно-оранжевого або пурпурного кольору, плоди великі, кулясті, з шкірястим околоплодником червонуватого кольору.

Корисні новини
У здорових дорослих людей, які споживають одну-дві порції спиртного, нижче ризик виникнення діабету, ніж у тих, хто утримується від прийому алкоголю, вважають дослідники.


   2010